Javítóvizsga témakörök, tételek, követelmények

Irodalom

Történelem

• szakgimnázium, 9. osztály

Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek

Testnevelés

Anyagismeret 2.

Elektrokozmetika

Szakmai ismeretek 2.

Az ügyeleti napokon reggel 8-tól délután 14 óráig az iskolában, a Titkárságon lehet ügyeket intézni.

Az ügyeleti napok a nyári szünetben:

• 2018. július 11. (szerda)
  • 2018. július 25. (szerda)
  • 2018. augusztus 8. (szerda)

Összművészeti projektnap résztvevői voltak tanulóink 2018.június 8-án, az Agora Savaria Filmszínházban. A művészet iránt érdeklődő, tehetséges diákok egy egész napos program részeseiként előadást hallgattak arról, hogyan kapcsolódik össze a melankólia, az őrület és a szenvedélybetegség a mindennapokban és a művészetekben. Szórakozhattak slam poetry sziporkákon, megnézhették a versenyre benevezett filmalkotásokat és az Energy Dance táncbemutatóját. A passzív nézelődésen túl, aktív alkotó tevékenység végzésére is kínálkozott alkalom a grafikai- és festészeti műhelyfoglalkozás keretében.

Szopori Flóra 9/K-E és Ruzsa Evelin 9/F-F osztályos tanítványaink ötletes kollázs készítésével bizonyították kreativitásukat. A középiskolás diákok zsűrizett képzőművészeti alkotásaiból tárlat nyílt a Mozi aulájában. A kiállításon iskolánk több tanulójának alkotásaiban is gyönyörködhetünk: Láng Szimonetta (9/F-F osztályos tanuló) Szürreális, Tompa Ágnes Mámor, Kovács Luca Vízi tündér, Mezei Bianka Tavaszi portré című munkái (1/13/FO-KO osztály) június 29-ig, nyitvatartási időben megtekinthetők. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Tudósítás vázlatpontokban:
Időpont: 2018.06.07.
Helyszín: Parkerdő
Szervezők: 3 kitűnő kilencedikeses osztályfőnök és aktív osztályaik, akik megszervezték és lebonyolították az eseményt
Résztvevők: lelkes, jókedvű  osztályok
Győztesek: a 11/E osztály (első helyezett az akadály versenyen), és mindenki más is, mert az utolsó iskolai napon is teljes erőbedobással küzdöttek
Köszönjük a kellemes élményt!

A Szombathelyi Szolgáltatási SZC Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája rendkívüli felvételi eljárásban felvételt hirdet a 2018/2019. tanévre:

• nappali munkarendű 2 éves érettségire felkészítő képzés (iskolarendszerben szerzett szakmai végzettség birtokában)
  • esti munkarendű 2 éves érettségire felkészítő képzés (iskolarendszerben szerzett szakmai végzettség birtokában)