foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
matek házi, függvénytábla, szendvics, üdítő, tornacucc, szódoga, puszi

Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum

Szavak helyett képek:

és egy rövid videó:

November 10-én sok nevetés, tojástörés és joghurt evés közepette felavattuk elsőseinket. A hagyományőrző gólyaavató a csapatépítés és versengés jegyében telt. A cél az volt, hogy összehozzuk a kilencedikes osztályokat, hogy kulturált keretek között szórakozhassanak, és vicces feladatokban mérhessék össze erejüket. Izgalmas kihívás mindenkire várt. Volt tojás kvíz, karaokee, joghurtevés, sminkelés, fűszer felismerés, táncműsor és különböző ügyességi feladatok. A 12/E osztály dicséretet érdemel, a „szívatás” helyett jó hangulatú programokkal szórakoztatták iskolánk tanulóit és az elsős osztályok is bizonyíthattak, méltó tagjai iskolánknak. Az avatót a 9/F-F osztály nyerte, szorosan mögöttük csak 1 ponttal lemaradva az 1/9/A-G szerepelt. 

Copyright © 2018 Oladi Szakképző Iskola Rights Reserved.